Stomatolog Dentysta Suchy Las

Nadszedł ten dzień ! To właśnie dziś Klinika Stomatologiczna #AltomClinic obchodzi swoje czwarte urodziny.

W tym dniu chcielibyśmy podziękować Państwu- Naszym Pacjentom w imieniu całego zespołu Altom Clinic za zaufanie, wyrozumiałość i lojalność, które są nieocenione i niezastąpione.

Dziękujemy Państwu za to, że oddajecie w nasze ręce Wasze zdrowie jamy ustnej i  przez te cztery lata odwiedzaliście naszą klinikę regularnie, bądź też pierwszy raz. Wiemy, że wizyta u dentysty nie zawsze jest najprzyjemniejszym doświadczeniem, ale zawsze staramy się zapewnić Państwu komfortową i bezpieczną atmosferę, gdzie Państwa potrzeby są naszym priorytetem.

Dziękujemy za cierpliwość, gdy oczekiwaliście na swoje wizyty, za zrozumienie, gdy zdarzało się, że plany musiały ulec zmianie, oraz za życzliwość, jaką okazywaliście naszemu personelowi. Wasze uśmiechy, pozytywne opinie i rekomendacje stanowią dla nas największą nagrodę.

Państwa zaufanie i wsparcie motywują nas do ciągłego doskonalenia naszych umiejętności i podnoszenia jakości naszych usług. Dążymy do tego, abyście zawsze czuli się komfortowo i bezpiecznie pod naszą opieką.

Z okazji urodzin kliniki przygotowaliśmy urodzinową zabawę.

Uśmiechnij się do Altom Clinic na czwarte urodziny! Zapraszamy na naszą stronę na Facebook.

Zapraszamy podsyłania zdjęć z twoim uśmiechem (w komentarzu pod postem). A te osoby, które nie przepadają za zdjęciami, mogą uczestniczyć w zabawie poprzez udzielenie odpowiedzi na pytanie: Za co lubisz Altom Clinic? (w komentarzu pod postem). Osoby które zaangażują się w zabawę, będą uczestniczyły w losowaniu vouchera o wartości 700 zł do wykorzystania na dowolny zabieg w klinice #AltomClinic (do końca września 2023 r.).

Zachęcamy do uczestnictwa oraz na nasz profil na Facebook.