Projektowanie uśmiechu

TWÓJ STOMATOLOG

Altom Clinic

SmileCloud „nowe zęby”

Współczesna stomatologia to nie tylko zaspokajanie potrzeb leczniczych w obrębie jamy ustnej czyli na przykład leczenie próchnicy, ale także spełnianie marzenia o pięknym białym i uśmiechu. Wykorzystując narzędzia cyfrowe możemy zaprojektować leczenie, tak aby było zgodne z życzeniem Pacjenta a także, aby nowy uśmiech był jak najbardziej zbliżony do ideału. Na podstawie kilku zdjęć fotograficznych, wykonanych w gabinecie, projektujemy w programie SmileCloud „nowe zęby” – ich rozmieszczenie, kształt, długość a nawet wstępnie kolor. Wszystko jest „szyte na miarę” i tak planowane, aby harmonijnie komponowało się z rysami twarzy Pacjenta.

Po zaakceptowaniu przez Pacjenta projektu, możemy zamówić model drukowany na drukarce 3D i na podstawie tego modelu wykonać „próbne zęby” czyli tak zwany „mock up”. Ponownie wykonujemy zdjęcia fotograficzne, oglądamy je wspólnie, na tym etapie możliwe jest naniesienie poprawek. W niektórych sytuacjach Pacjent może nawet na kilka dni udać się z taką „przymiarką” do domu, aby poznać opinię rodziny czy przyjaciół, a co najważniejsze, poczuć czy nowy uśmiech spełni jego oczekiwania.

Dzięki czynnemu udziałowi Pacjenta, dokładnemu planowaniu leczenia i wykonywanych zabiegów, jesteśmy w stanie spełniać marzenia o pięknym, białym uśmiechu.

nowoczesna stomatologia

Tworzymy zespół wysokiej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

stałych klientów od 3 lat
pacjentów przyjętych tygodniowo
satysfakcji naszych pacjentów
zaangażowania