Czy zastanawiałeś się kiedyś, co lekarz sprawdza, aby zadbać o Twój uśmiech, przed twoją wizytą w klinice stomatologicznej?

Aby zapewnić Ci  jak najlepszą opiekę przed Twoją wizytą w naszej klinice stomatologicznej, lekarz prowadzący sprawdza historię zdrowia jamy ustnej oraz historię leczenia w tym także analizuje zdjęcia RTG lub tomografię komputerową. Każdy pacjent ma swoją historię zdrowia jamy ustnej. Przed pierwszą wizytą pytamy o Twoje wcześniejsze leczenie, alergie, choroby i inne istotne informacje, które mogą mieć wpływ na Twoje leczenie stomatologiczne. Odbywa się to z wykorzystaniem ankiety  jak i podczas rozmowy z pacjentem.

W naszej bazie pacjentów lekarz znajduje historię leczenia wraz z niezbędną dokumentacją diagnostyczną i planem leczenia z którym również musi się zapoznać. 

Naszym celem jest zapewnienie Ci komfortowej i efektywnej wizyty stomatologicznej oraz pięknego, zdrowego uśmiechu! Niezależnie od tego, czy potrzebujesz regularnej kontroli, czy bardziej zaawansowanego leczenia, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Zadzwoń już dziś, aby umówić się na wizytę lub skonsultować się z naszym zespołem! Twój uśmiech zasługuje na najlepszą opiekę.